45-latek groził kierowcom i policjantom

Pijany mężczyzna, który szedł środkiem drogi, znieważał i rzucał groźby do przejeżdżających kierowców, a nawet do policjantów, którzy usiłowali go zatrzymać.

Wulgarne zachowanie

Do zdarzenia doszło 6 stycznia tego roku na osiedlu Sikorskiego. Wyraźnie pijany 45-letni mieszkaniec Żor szedł chwiejnym krokiem i zatrzymywał na środku drogi samochód, rzucał przekleństwa i wymachiwał pięściami. Został zauważony przez miejscowy patrol, który akurat znajdował się w pobliżu. Mundurowi czym prędzej dotarli do pijanego mieszkańca, jednakże również usłyszeli wyzwiska.

Poważne groźby

Pijany mężczyzna nie chciał dać się zatrzymać i wyrywał się patrolowi. Z jego strony padły również groźby śmierci. Odmówił poddania się badania alkomatem. Pomimo tego woń alkoholu była wyraźnie odczuwalna. Kiedy w końcu policjantom udało się dokonać zatrzymania, mężczyzna trafił na komendę, a następnie do celi. Niedługo przyjdzie mu odpowiedzieć przed sądem za znieważanie policjantów. Mundurowi będą także sprawdzali, czy wyjście zatrzymanego z mieszkania, miało uzasadnienie w czasach pandemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *